Violess

Producenci

Regulamin sklepu

 

Klient może składać zamówienia przez 7 dni w tygodniu 24h/dobę wyłącznie drogą mailową. Po prawidłowo dokonanym zakupie dostaniesz od nas drogą mailową informację o zakupionym towarze i dalszej realizacji zamówienia. Jeżeli takiej informacji Państwo nie otrzymają to prosimy o kontakt telegoniczny, gdyż w takim przypadku transakcja nie będzie mogła być zrealizowana.
Zamówienia telefoniczne PN-PT w godz. 8-16.
Wszystkie ceny są cenami brutto. Cena widniejąca przy produkcie w momencie składania zamówieni jest wiążąca dla obu stron transakcji.
Do każdej transakcji wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT.

REKLAMACJE


Wszystkie towary w sklepie VIOLESS.PL objęte są gwarancją.

O zauważonej wadzie produktu prosimy poinformować drogą mailową.
Jeżeli towar będzie reklamowany prosimy o przesłanie go / najtańszą rejestrowaną formą przesyłki / na adres sklepu / nie odbieramy przesyłek pobraniowych /. Jeżeli reklamacja zostanie uznana towar będzie naprawiony bądź wymieniony na nowy.

ZWROTY


Wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym VIOLESS.PL można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i powinien być zwrócony w oryginalnym opakowaniu i posiadać oryginalne metki i zabezpieczenia,
/ zerwanie zabezpieczeń nie jest konieczne do przymiarki i sprawdzenia jakości /, zaleca się również dołączenie dowodu zakupu / paragon lub rachunek /.

Zwracany strój musi posiadać nasze oryginalne zabezpieczenia / 3 kolorowe żyłki, metka i pas materiału /, w przeciwnym wypadku strój będzie traktowany

jako używany. Strój zakwalifikowany jako używany wystawiamy na licytację i ewentualną różnicę w cenie zwracamy klientowi.

Zwrot towaru dokonywany jest na koszt kupującego.

Zwrot kosztów przesyłki dotyczy zakupu towarów za kwotę min. 50 zł / Dz. U. nr 2014/827 / z dnia 30 maja 2014 r.

Sklep zwraca Kupującemu wszystkie jego płatności czyli koszt towaru i przesyłki / dostawy towaru w wysokości najtańszego sposobu dostawy oferowanego przez sprzedającego /.

Sklep w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego towaru dokonuje zwrotu płatności poniesionych przez klienta.

W sprawach nieuregulowanych przez Regulamin mają zastosowanie przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta / Dz. U. nr 2014/827 /.

 
KONTO


ING Bank Śląski S.A.

80 1050 1070 1000 0090 7674 0886


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Aktualnie brak promocji
Copyright © 2009 Violess - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group